מזכירה טיפוסית


אני מזכירה טיפוסית עם רגליים ארוכות, פנים של בובה וקול מאוד עדין. יום אחד רגועה במיוחד בוס שלנו נכנס למשרד במצב רוח טוב מאוד. הוא התחיל איתי שיחה על כלום, אחרי שעתיים בערך הבנתי שהוא לא מצליח להוריד את העיניים מהשדיים שלי שהיו צצים דרך המחשוף העמוק של החולצה ומהמראה של הרגליים היפות שהיה אפשר לראות בגלל החצאית הקצרה שלי. לא ידעת למה אבל הושטתי את היד אל הרוכסן שלו, פתחתי אותו והוצאתי את הזין שלו, שכבר עמד, החוצה. שיחקתי איתו קצת ואז התיישבתי מולו על הברכיים והתחלתי למצוץ את הזין שלו בלי להוריד את המבט מהעניים שלו.

ברגע זה כבר לא היה אכפת לי מה יצא מהמפגש האינטימי הזה, גם מזה שכל מה שהוא רצה זה לזיין אותי טוב, כדי שאני יזכור את זה הרבה זמן. הייתי בולעת את הזין שלו כמעט לכל האורך, מה שהיה גורם להנאה מטורפת שלו. אחרי זה הייתי מתיישבת על הכיסא, מעלה את החצאית ומרימה את הרגליים שלי על הידיות. תמונה ממש מרהיבה, רגליים פתוחות לצדדים, תחתונים לבנים. הוא היה מעביר עם היד שלו על התחתונים הרטובים שלי. הייתי מורידה אותם בעצמי, תופסת את היד שלו ושמה את היד שלו על הכוס שלי. הוא חם ורטוב.

מבחר תמונות אמיתיות של נערות כוסיות באתר שירותי ליווי תמונות אמיתיות

הוא היה מכניס את אצבע שלו לתוך החור שלי והיה מתחיל לזיין אותי כאשר עם אצבה אחרת הוא מלטף את הדגדגן שלי. "זיין אותי" – הייתי מתחילה לצעוק -"זיין! אני רוצה אותך, אני רוצה להרגיש את הזין שלך" למען הסדר הוא היה מעביר עם הזין שלו על השפתיים לפני שהוא היה מכניס לי אותו בכל הכוח. האורגזמה הראשונה הייתי מקבלת כמעט ישר ואז הייתי מתחילה לבקש ממנו לגמור לי בתוך הפה. אז כאשר הוא היה מרגיש את הלחץ הוא היה מכניס את הזין שלו לתוך הפה. הייתי מתחילה למצוץ חזק, במקביל הייתי מלטפת את הדגדגן שלי. אז הוא היה מוריד את כל הזרע שלו לתוך הפה. אחרי זה הייתי מלקקת את כל הזרע מהזין שלו.

ככה אני מפנטזת על העבודה של מזכירה טיפוסית והייתי רוצה למצוא לעצמי עבודה כזאת, להיות ככה בשליטה מלאה של הבוס, לדעת שהוא יכול לעשות איתי כל מה שבה לו. לזיין אותי ליד החלון, במשרד שלו כאשר אני מגישה לו קפה, למצוץ לו זין מתחת לשולחן. היה אפשר להגיע לעבודה בחצאית קצרה ובלי תחתונים.