מסז'יסט

יום אחד היה לי משעמם וכתבתי בפייסבוק פוסט "מי היה רוצה להרגיש חום של הידיים שלי?" באותו היום קיבלתי הודעה מבחורה מאוד חמודה. קראו לה ליטל, אנחנו עבדנו ביחד. לא דיברנו איתה יותר מידי בעבודה, רקדנו מספר פעמים במסיבות חברה ואמרנו שלום אחת לשני במסדרונות. היא הייתה שטנית מתולתלת עם רגליים ארוכות, בדיוק בטעם שלי. אבל אף פעם לא חשבתי על מפגש אינטימי איתה. את האמת לא יודעה למה. הפעם נדלקתי והבנתי שאני חייב לעשות עם זה משהו. החזרתי לה תשובה.

-"את רוצה עיסוי?" – "ואתה יודע לעשות אותו?"

-"בטח, אמא שלי מעסת מקצועית והיא לימדה אותי הכל" – "איזה יופי, אתה רוצה להזמין אותי לטיפול?"

-"למה לא!"

ביום שישי הקרוב נפגשנו, כמובן שלא התכוונתי לסיים בעיסוי רגיל, הייתי בטוח שעיסוי ארוטי שלי יאפשר לי לעשות איתה מה שאני רוצה. ברגע שנשארנו לבד בחדר אמרתי לה להתפשט עד הלבשה תחתונה. היא לא התנגדה בכלל, הורידה את הבגדים ונשכבה על המיטה שלי. מרחתי שמן על הגב שלה והתחלתי לעסות, היא השתחררה מהר מאוד והרגשתי שהיא כבר מוכנה להכל. מהמראה של התחת המדהים שלה הרגשתי שהזין שלי מתחיל לגדול. היה אפשר לראות בקלות את המצב של הזין דרך המכנסיים שלי. חיכיתי לזמן שהיא תצטרך להפוך. סיימתי עם עיסוי רגליים ואמרתי לה להסתובב על הגב. היא הסתובבה וגם זרקה את החזייה שלה לצד, סוף סוף הייתה לי הזדמנות לראות את השדיים שלה, הפטמות שלה כבר היו קשות.

על הפנים שלה היה חיוך, באותו הרגע שנינו ידענו שהכל יגמר בסקס שלנו. אבל יש גם כללי משחק ואני המשכתי עם עיסוי. התחלתי מהבטן ואז עברתי לשדיים שלה. לקראת סיום של העיסוי היא כבר לא הייתה מסוגלת לשכב רגוע. רציתי לעבור אל התחתונים שלה, אבל היא עצרה אותי וביקשה לכבות את האור. ברגע שהאור היה מכובה, הורדתי את התחתונים שלה והתחלתי לשחק עם הדגדגן שלה.

כמה דקות אחרי זה היא משכה איתי למטה והתחילה לנשק. ראיתי אש בעיניים שלה. היא דחפה אותי למטה והשכיבה על הגב. היא נישקה את הצוואר ואז יותר ויותר למטה. אז היא הורידה את התחתונים שלי ופשוט שעפה את הזין שלי לתוך הפה. היא ליקקה ומצצה אותו ואז כאשר הרגישה שהוא לא יהיה קשה יותר היא פשוט התחילה לזיין איתו את הגרון שלה. היא הלבישה את הראש שלה על הזין שלי בצורה כל כך אגרסיבית ובמהירות גבוהה כל כך שזה הרגיש כאילו אני מזיין אותה ישר לתוך הגרון שלה. כמובן שדי מהר גמרתי לה ישר לתוך הפה שלה. היא בלעה הכל ונשכבה לידי עם פנים מסופקות.

כמה דקות דיברנו על כל מיני דברים, עד שלא הרגשתי שהזין שלי מתחיל להתרומם שוב, היא חיכתה רק לזה. עליתי עליה והכנסתי את הזין שלי. התחלתי לזיין אותה וישר התחילה לגנוח. היא תפסה אתי עם הרגליים והתחילה לזוז ביחד איתי. עשר דקות אחרי זה היא קיבלה אורגזמה. אז היא רצתה להחליף תנוחה, הסכמתי. היא התיישבה עלי והתחילה לרכב עלי כמו משוגעת. לא יכולתי להחזיק מעמד יותר מידי ככה ודי מהר התחלתי לגמור.