מפגש אינטימי

כאשר נכנסתי לדירה הדיסקרטית ישר משכתי אותה אלי והתחלתי לנשק. הידיים שלי ליטפו את הגוף שלה ואת הטוסיק. לעט לעט הורדתי את הידיים שלי למטה, רציתי לבדוק עם מחקה לי צעצוע שנתתי לה במתנה. לצערי התחת שלה היה ריק. כמובן שלא הייתי שמח מזה והיא רצה לחדר אמבטיה לתקן את הבעיה הזאת.

התפשטתי בחדר והלכתי אליה. היא עמדה בחדר אמבטיה ומרחה חומר סיכה על הצעצוע. היא אמרה שהיא לא מצליחה להכניס אותה. לקחתי את העניינים בידיים שלי. האצבעות שלי התחילו לשחק עם כוס שלה ועם התחת שכבר היה מרוח עם חומר סיכה. התחלתי לזיין אותה עם אצבעות, כאשר הוצעתי את האצבעות החור שלה כבר היה מוכן לקבל את הצעצוע.

כדי להמשיך את המפגש אינטימי שלנו עברנו למיטה, היא נשכבה ואני ביקשתי ממנה לספר לי עד כמה היא רוצה אותי. היא התביישה לבקש ישירות לרדת לה. אז התחלתי לנשק את האזור הירך הפנימי שלה בלי לגעת במקום החשוב ביותר. היא לא הייתה מסוגלת להישאר רגועה. אני המשכתי לדרוש ממנה להגיד מה היא רוצה. כמובן שהיא נשברה "תלקק אותי כבר!". כמובן שעשיתי את מה שהיא ביקשה, כמובן שזה מה שגרם לה להגיע לאורגזמה שלה.

שמי לה כרית מתחת ונכנסתי בה בלי להוציא את הצעצוע, כאשר זיינתי אותה הרגשתי את הצעצוע בחור השני. זה היה כיף. אחרי זה הוצאתי את הצעצוע והמשכתי לזיין אותה. הפסקנו אחרי שהיא שוב הגיעה לאורגזמה.

רמזתי לה שהגיעה זמן להחליף תפקידים, היא הבינה מה אני רוצה. השכיבה אותי על הגב ולקחה את הזין שלי לתוך הפה. היא ממש טובה בזה. אני ממש לא קטן שם אבל הבחורה הזאת יכולה לבלוע את הזין שלי לכל האורך בקלות.

אחרי שהיא שחררה אותי העברתי את כל הצומת לב שלי אל התחת שלה. בהתחלה שוב פעם נכנסתי עם הזין לתוך הכוס שלה, באותו זמן שיחקתי עם החור האחורי שלה עם אצבעות. בהתחלה אחד ואז שניים. אחרי ההכנה הזין שלי נכנס לתוכה בקלות. התחלתי לזיין אותה באיטיות ואז הרמתי את הקצב לעט לעט. היא שוב פעם גמרה ,נתתי לה כמה שניות לנוח ואז המשכתי. החור שלה היה כל כך צר, זה הרגיש כל כך טוב. לא יכולתי להחזיק יותר מידי זמן ומיליתי אותה בזרע שלי.