פארק באמצע הלילה


הוא היה ריק באמצע הלילה, הסתובבנו בשבילים ריקים. זה היה אמצע שבוע, לכן כל האנשים כבר היו במיטות ומוכנים ליום עבודה של מחר. בזמן שנכנסנו עמוק יותר לתוך הפארק, דיברנו על כל מיני שטויות. נכנסנו למקומות שלא הרבה אנשים נכנסים אפילו באור יום, אבל לנו מותר. אנחנו מכירים את הפארק הזה כמו הכף יד שלנו. אנחנו יורדים במדרגות למטה, לתוך החושך. יש שם למטה מקור מים, אורות נשארים מאחורה. גם עם מישהו יגיע לכאן ויסתכל למטה, הוא לא יראה ולא ישמע אותנו. 
אנחנו עדיין מדברים על שטויות, למה לדבר על משהו רציני באמצע הלילה? אני יושב על הגדר אבן, היא מסתובבת מולי הלוך חזור ומסבירה לי משהו. לשניה היא עוצרת מולי, זה מספיק לי. הידיים שלי תפוסות אותה בירכיים ומושכות אלי. אני רואה לשניה את המבטת המופתע שלה ואז מנשק אותה. אין צורך במילים כאשר יש את הנשיקות. הנשיקות שלנו מלאות בתשוקה, הידיים שלי מטיילים על הגוף שלה. הם גולשים על הבד הדק של השמלה. דרכו אני מרגיש את העור שלה, חגורות של החזיה, גומיה של התחתונים. 
אני נותן לה סטירה קלה על התחת, קופצת וצועקת, אבל ממשיכה את הנשיקה. 
"רוצה חגורה או עדיף עם היד?"- לוחש לה לאוזן

"אני צריכה חגורה….אבל עדיף עם היד"
אני משחרר את החגורה מהמכנסיים וקושר את הידיים שלה מאחורי הגב שלה. עוד רגע אני יושב, הירכיים שלה על הברכיים שלי אבל השדיים והרגליים על האבן. אני מרים את השמלה שלי, חושף את התחת שלה בתחתונים שחורים. מרים את היד ומנחית חזק על התחת שלה. היא צועקת. חשוך פה ואני יכול רק לנחש איך הדם עולה לתחת שלה. הנשימה שלה עמוקה ולא סדירה. אני מנחית סטירה ועוד סטירה ובחזרה אני שומעת רק גניחות. 
אני מזיז את התחתנים לצד ומכניס אצבע בפנים. היא חמה ורטובה, כנראה היא אהבה את הסטירות של. השעה כבר אוחרת ואנחנו חייבים לסיים את המפגש האינטימי הזה. העמדתי אותה על הברכיים ושחררתי את הזין שלי. כיוונתי אותו לפה שלה והיא לקחה אותו כמו ילדה טובה. הידיים שלה קשורות מאחורה לכן אני מזיין אותה לתוך הפה כאילו זו כוס נוסף. . אני מחזיק אותה בשיער, היא בשליטה המלאה שלה. היא כמו צעצוע סקס. זה מחרמן, הזין עומד טוב ודי מהר אני גומר. 
אני בקושי מספיק להוציא את הזין ולכסות את הפנים שלה בזרע. אנחנו חוזרים דרך הפארק, שוב פעם מדברים על שטויות. הידיים שלה שלה עדיין קשורות, על הפנים רע שלי מתייבש. הפארק עדיין ריק.